Porucha DVD-RW

dobry mam problem s mojou DVD mechanikou nakolko mi ju system najde ale ked do nej vlozim niake medium a
pokusim sa na neho nieco vypalit tak mi hodi hlasku ze mam vlozit prazdny disk na zapis pricom v mechanike uz
jeden je pri citani mi nenabehne nic :( Skusal som si flasnut novy firmware ale update zlihal. Rozmyslal som ze by
chyba mohla byt v zaprasenej sosovke mechaniky ale fakt neveim mechanika znacky nec sony RW AD-7170A
system mam win xp sp2 pls pomoc

Odpovědi na otázku

Dneska stojí už 414,-Kč Jestli je v záruce - vyreklamovat, pokud ne, můžeš ji zkusit cvičně rozebrat, návody na netu jsou.

v zaruke je ale v tej firme maju momentalne dovolenku :( asi sa s nou pohrajem a ked sa nespamäta tak kupim druhu

Skus si zohnať čistiace cd,aby si nemusel rozoberať mechaniku.Najskôr to asi bude v tej zaprášenej optike."Pri čítaní nenabehne nič."-nenačíta?Podporuje +R aj -R formáty?

no neviem mas to odskusane ?, lebo akurat som na pcfore cital ze to "cistiace" cd vo vnutri ten prach len rozviri. V tych formatoch to nebude nejdu mi dvd ktore som skusal 100* predtim. v kazdom pripade to cistiace cd asi vyskusam sa mi
dotoho nechce velmy vrtat dik

Čistící CD stojí kolem 100,-, to už může šetřit na novou mechaniku. A když už nevidí média vůbec, jsou to vyhozené peníze.

no ked tam davas "niake" medium tak co akoze cakas?
Ked tam ziadne nema, tak jasne ze nema z coho data citat.