» Poradna » Web a internet

Port forwarding

Dobrý den, když zapnu na routeru port forwarding, budou moci ostatní (rodina) co jsou na wifi, či ethernetu používat internet?

Odpovědi na otázku

Je otázka zda to vůbec potřebuješ?! Veřejnou IP máš?

Mám veřejnou IP a bylo by to na ... (ano je to tak) Minecraft server

Záleží co a jak tam zapneš, ale z obecného hlediska ano. Ostatní budou moci používat internet.

Na jejich možnost používání internetu to nemá žádný vliv. Spíš jde ale o to, proč to chceš dělat a jestli máš veřejnou IP adresu.

Mám veřejnou IP a bylo by to na ... (ano je to tak) Minecraft server