Porovnání zvuku.

Hledám program, který dokáže vizuálně porovnat dva zvukové soubory.Zná někdo něco takového?Díky - Karel

Odpovědi na otázku

Jasne,ze zna,uplne nejlepsi je Cool Edit 2000 nebo Pro version.Predpokladem je,ze ty dva zvukove soubory budou v nejakem zakldanim zvukovem formatu,napr.WAV.Zdravim

Obávám se, že jsem buď já nepochopil program, nebo vy mou prosbu.Představoval jsem si to tak, že bych v programu otevřel dva různé zvuk. soubory, tyto by se zobrazily podobně jako v tomto programu pravý a levý kanál sterea a program by pok provedl porovnání těchto dvou souborů a případně vyznačil rozdíly.Pokud to tento program umí tak mě prosím nasměrujte, nebo poraďte něco jiného - je-li něco.Díky Karel

Odporúčam Audiograbber - tam je v menu "Soubor" položka "Porovnání souborů", kde sa načítajú dva súbory, on ich celé prebehne a vypíše, na akých pozíciách sa líšia.