Porovnání výkonnosti se starou grafikou

Ahoj, koupil jsem si novou grafikou kartuChci se zeptat, co všechno bude zvládat a jak je výkonnější, než ta stará kartaNová grafická karta: NVIDIA Geforce 730 2gbStará grafická karta:Card name: NVIDIA GeForce 9500 GTManufacturer: NVIDIAChip type: GeForce 9500 GTDAC type: Integrated RAMDACDevice Key: Enum\PCI\VEN_10DE&DEV_0640&SUBSYS_00000000&REV_A1Display Memory: 2797 MBDedicated Memory: 1005 MBShared Memory: 1791 MBCurrent Mode: 1920 x 1080 (32 bit) (60Hz)Monitor Name: Obecný monitor PnPMonitor Model: Philips 247ELMonitor Id: PHLC084Native Mode: 1920 x 1080(p) (60.000Hz)Děkuji za odpověďiVím, že to není zrovna asi skvělá karta, ale na lepší jsem nenašetřil

Odpovědi na otázku

Ještě dodám: NVIDIA Geforce GT 730 2 gb

Grafiku máš už doma, takže už je dost pozdě ti psát, že je to šmejd a že ho nemáš kupovat (za tu cenu se dá sehnat trochu lepší). A co zvládá nebo nezvládá, to snad umíš zjistit sám, ne?

Pokud ji koupil přes internet tak ji může do 14 dnů vrátit

Mal si rovno kúpiť 4 GB verziu . Mal som pocit, že nie si total BFU. Nevieš napísať čísla normálne? Aký CPU? Mohol si sa poradiť a nekupovať jednu z najhorších/najnevýhodnejších.

Tak ta stará utahla Gta V úplně v pohodě a mně to stačiloTak tahle bude ještě určitě lepšíChtěl jsem vás poprosit o zodpovězení mojich otázekDěkuju

Ano tahle nová by také měla utáhnout GTA V videa na youtube.

. To si zabil.

9500 GT - ani nie 300 bodov9800 GT - asi 700 bodovGT 930 - asi 900 bodovGTX 750 Ti - 3600Min by mala byť 9800 GT, ale zrejme na min a SXGA, Ty máš ešte horšiu GK, ale tvrdíš, že sa to dalo hrať? Doporučovaná je GTX 660, ktorá je ešte výkonnejšia ako GTX 750 Ti, takže z principu by som nešiel pod GTX 750 Ti a za 3000 Kč nie je veľa.

Tohle ti tu sežere maximálně tak idiot tvého typu.Běž provokovat někam jinám.

to o gta V môžeš rozprávať kamarátom v škole, tu ti to nik neuverí.a o koľko si si polepšil sa môžeš pozrieť tuhttp://gpuboss.com/gpus/GeForce-GT-9500-vs-G...

GT 730 je fakt odpad a není určená na hraní (většina z nich na to nemá ani stavěný chlazení). Je o něco lepší, o tom žádná, ale grafika za 2000 by byla 10x lepší... Většina lidí se GT 730 zbavuje a kupuje herní... bazarově se dá koupit za 500,-. Bláznů co koupili GT 730 a zjistili, že je k ničemu je hromada...Chceš vědět co zvládne -> napiš do youtube GT 730 a najdi si videa... Jinak samotných herních benchmarků moc nenajdeš protože... že by to nebyla herní grafika ?

Ta novější verze s Maxwellem a pasivem je vhodná do HTPC, kde je slabý procesor a neutáhne softwarově H264.

Jednu gt 730 doma mám (zůstala mi, je to ta poslední verze), na kancl věci, přehrávání videa atd ok, ale jinak si o ní nemyslím nic jiného (a to neberu ten bordel v číslování u těch gt 730 který v tom nVidie dělá)

Vyloženě mi v tom portfoliu chybí očesaná GTX950 low-profile a hlavně s pasivem. Klidně na polovičních taktech i s DDR3 a 64bit sběrnicí a ať se jmenuje třeba GT940. Do HTPC by to byla značka ideál, protože umí HEVC, na rozdíl od těch minulých tragédií, co nemají nástupce. Proč? Grafika ve Skylake umí méně profilů a AMD vydalo Carrizo do FM2+ bez integrované grafiky. Ale vsadím se, že ti kreténi zase zrecyklují Fermi a vydají ji jako GeForce GT 1010.

Mno... mám teorii proč tu první nedělají a to druhé ano.. to slovo začíná na "peníze..."

Jasně, ale herní nebyla ani ta před tím ;)Na to moje hraní to snad bude stačitTohle jsem přesně potřeboval vědětDěkuju

Ak máš aspoň niečo okolo Q6700, tak si mohol ísť do GTX 750 Ti. Za pár Kč naviac asi viac než 3-násobný výkon, TDP skoro rovnaké

Nemyslím si, že by jsem to mohl vyprávět kamarádům ze školyGta V mi jelo úplně krásně, samozřejmě že ne ve Full Hd, ale na 1620 mi to jelo nádherně a bez lagůNejsem zase tolik náročný, jen jsem rád, že to slušně jeloNelžu vám tuProč bych to dělalAkorát by jsem mrhal mojim a vaším drahocenným časem Moc děkuju za všechnoMějte se krásně

Skrátka všetci kupujúci GTX 960+ sú blbci, lebo to ide aj s GT 730. Je tak?

Tak na střední detaily (s dost povypínanýma věcma) to má na GT730 +/- 30 - 35 fps dle testů : https://www.youtube.com/watchPak si fakt jen nerozumíme pod pojmem, že to jelo krásně na tom starým šuntu. Jedna věc je mluvit pravdu, druhá je věřit své lži :)

Tak pokud mu to před tím přišlo hratelné v 800x600 na min. detaily se sotva 20fps, tak pro něj musí být i ta sračkoidní GT 730 dělo:https://www.youtube.com/watchNa té 9500GT to graficky vypadá skoro jako GTA III.

A já vůl dneska bookoval jednu 1070.. místo toho můžu použít tu 730 co mi leží doma...

Šrot nahradil šrotem. Ani jedna není určena na hraní her. Maximálně sledovat jůtube, to by mohlo zvládnout.