» Poradna » Mobily

Porovnani reproduktoru

Ahoj jsou tyhle reproduktoryTrust GXT 628, 2.1 lepší než tyhle Trust GTX 38 2.1 a dá se u nich vypnout modré podsvícení?

Odpovědi na otázku

Technická a lingvistická, slovo "reproduktor" je označení elektromechanického akustického měniče: http://www.ges.cz/cz/elektronicke-soucastky...

Jo diky moc pomohlo jdi se projit

No jo, holinky, nebo hodinky (klasické mechanické), obojí se natahuje. Nač znát nějaká slova, když je to dřina, nakonec bude stačit slovní zásoba do deseti slov. 1984 jak vyšité.

neni tu i nejaky chytry poradce nebo ses tady jen ty?

Ne, tady se jenom ptají namyšlení blbci, jako ty...

Ci sa da vypnut podsviceni ti niekto moze povedat, kto ich ma na stole, ale porovnanie ako hraju je cistou individualna vec. Co ked ti poviem ze 628 hraju lepsie a ty ked ich kupis budes nadavat, ze to hra nejako divne?

Prvý Trus je tohle: https://www.czc.cz/trust-gxt-628-2-1/200584/... a druhý Trus je tohle: https://www.czc.cz/trust-gtx-38-2-1/126751/p... Budu odvážně předpokládat, že mimo drobností bude pajšl stejný.https://www.muziker.cz/m-audio-av32https://www.muziker.cz/kurzweil-ks-40a - za tisícovku navíc by sice neměl pulsující osvětlení, ale kvalita někde jinde.

To je hezka odpoved dekuju nad necim takovim sem taky uvazoval ale nikdy sem neslysel hrat 2.0 reproduktory tak sem se trochu bal jak to bude zvladat basy a zaroven vysky a tak preci jen u dnesnich her je toho hodne co musi ty reproduktory vykreslit tak sem nevedel jestli to budou stihat

Ahoj takze myslis ze mam teda objednat tyto Kurzweil KS-40A a mas snimi vlastni zkusenost? je to mam totiz hlavne na hry a nerad bych byl o neco ochuzen u her ted mam tyhle uz par let https://reprosoustavy-reproduktory.heureka.cz/logitech-x-530/specifikace/

mno, ty tzv. monitory by měly mít v rámci možností co nejvíc věrné podání hudby, což ale neznamená "pro ucho uživatele na poslech nejpříjemnější".Napadá mne analogie se sluchátky - obecně se ví, že Koss Porta Pro mají výraznější podání basů = v tomto tedy nejsou příliš věrná zdrojové hudbě. Ale uživatel, co si Porty obvykle koupí o tom ví a naopak mu to vyhovuje...Sám sice nejsem typ, co by ocenil kolotočová světýlka, ale na druhou stranu rozumně nastavený subwoofer podle mne dokáže některé druhy hudby pro konzumního uživatele "přikořenit".Asi to chce slyšet naživo...

bez subwooferu to bude kazdopadne chudsi o basy a ty Kurzweil byt kvalitnejsi budou pro hrani her dost naprd. Pokud ma tazatel ty plastaky s wooferem, tak tyhle realne hrajici monitory mu budou propadat chudy.K pocitaci na hry se proste nehodej. Bez basaku urcite ne.

A co treba tyhle https://www.czc.cz/logitech-speaker-system-z... kdyz teda ten trust je blba firma tyhle si lidi celkem pochvalujou

Trust dela levne zelezo co neni zadne zazrak, nekdo by rekl ze i sunt, proste to jede. Jak to hraje je subjektivni, asi nic moc. Podsviceni pri nejhorsim vypnes precvaknutim dratu k led, coz asi neni nej reseni v zaruce.Basak bude leda dunet, nic jineho delat nebude.Citovane vykony jsou pohadka, by to shorelo, pripadne by te vystehovali i s nema na ulici.Citovane studiaky sice nejsou nic extra vramci studiaku, ale porad to bude lepsi nez bugi bordel od trusu a obdobne srot v dane cene k pc. Vykon je realne a budou hrat vice nez pc repro a pri vetsi hlasitosti nebudou tak dunet/jen rvat.

pokud svítí jenom subwoofer, tak ten si může třeba dát pod stůl - basům to nevadí

ze hrajou divne bych asi nerekl ale trochu sem doufal ze tu bude nekdo kdo je treba zna :) a ja mam ted soupravu 5.1 a uz hraje asi jen pulka znich takze bych rekl ze budou hrat lip nez to co mam ted :D

Vyhozené peníze... parametry žádné... výkon taky ne a celkové provedení: barevný dopněk noťasu... To, čím jsou ty soupravy "vybaveny", dávaj soupravy za pětikilo, sedmikilo, víc ani rana

Navic zrovna Trust .... to i Genius se oproti tomu da poslouchat.

Vzpomněl jsem si (tedy slyšel jsem), že řízci chtěli porovnat vlastnosti reprobeden pomocí kočky. Na začátek dlouhé chodby dali reprobednu, před ní posadili kočku, pustili zvuk na plné koule a měřili čas, za jaký ta kočka proběhne chodbou. Zjistili, že kočka vyvinula nekonečně velkou rychlost a dalších testů se odmítla zúčastnit.