Porovnání, pro jaký se mám rozhodnout?

Dobrý den,chtěl bych vás poprosit o radu ohledně výběru PC. Můj momentální mi odešel a já se nemohu rozhodnout mezi 2, které se mi líbí cenově + výkonem.Jedná se o tyto dva stroje- http://www.alza.cz/alza-gamebox-vishera-270x... a - http://www.alza.cz/alza-gamebox-ib-gtx660-mi... Vím, že se dá ve většině případů říct Intel >AMD, každopádně jsem na vážkách a skláním se spíše k první možnosti. Grafika jako taková vychází lépe ta AMD, každopádně AMD nemá takovou podporu v hrách a bojím se aby nenastaly nějaké problémy s novějšíma hrama.Ohledně CPU jsem spíše na straně AMD už jen z důvodu 6core VS 2core, bojím se že za půl roku bych už zaostával.Proto se tedy ptám, jaký z nich?Díky za vaše názory :)

Odpovědi na otázku

to první

Mám teď k dispozici R9 270X a GTX 660 Ti (tedy lepší než je ta GTX 660). R9 270X je cca o 12% lepší. Rozdíl mezi ní a GTX 660 bude ještě větší.Mimochodem, sestava, kterou tu teď trápím zátěžovými testy (FX-6300 + R9 270X), má hodně podobné složení a stála cca 15000,- + W8 (majitel měl licenci za 400,- v šuplíku).

Ty penize ted nejak uz neresim, jde mi ciste o porovnani :) a predevsim tedy o mozne problemy s hrami, chci ho ciste z hernich duvodu. K praci a kancelarskym potrebam mam notas.

Žádný, nech si od nás navrhnout a v CZC zdarma sestavit. (Případně od nás, pokud bydlíš poblíž Pokud by to bylo striktně z těch dvou, tak není o čem, AMD nabízí podstatně vyšší herní i výpočetní výkon.