Porovnání dvou LCD monitorů

Dobrý den.Chtěl bych se informovat u vlastníků na některé charakteristiky dvou LCD 19" monitorů: a) 19" BENQ LCD FP93S / 6ms / 700:1 / 300cd / m2 / silver, b) 19" PHILIPS LCD 190S7FS 8ms / 700:1 / 300cd / m2 silver. 1. Kde je každý z nich vyroben (Čína, jiná Asie, UE)? 2. Jaký mají zdroj (zabudovaný, externí) ? 3. Mají jak klasické D-Sub tak DVI rozhraní ( i v jednom e-shopu se údaje na jednotlivých kartách (popis a detail) liší? 4. Mají vestavěné repro nebo ne? 5. Vztahuje Philips také na tento typ garanci nulových vadných bodů? Zatím volím Philips.Děkuji

Odpovědi na otázku

Proboha, většina se snad dá zjistit na webu výrobce. Třeba na to, zda má monitor vestavěné reproduktory snad není potřeba shánět majitele.

Zajděte si (zavolejte, pošlete email) do svého oblíbeného obchodu s počítači a zeptejte se prodejce. Od toho tam přeci ti prodejci jsou, ne?

vim jiste ze ten philips ma zabudovany zdroj,mam d-sub a DVI-D,repro 2x2W a ta zaruka pokud ja vim tak je jen na rady B7 a P7.v pondeli kupuju taky philips ale typ 190B7CS,ma stejne parametry,ale je inovovany,ma lepsi zaruku a je o necele kilo těžší http://www.lcdmonitor.cz/detail.do

Vážený pane, prosím ozvěte se na cermila@seznam.cz se zkušenostmi s monitorem 190B7CS, chci si jej zakoupit, případně uveďte adresu kde je test tohoto monitoru. Předem děkuji.

a čo takto použiť vyhľadávanie na stránkach výrobcu ty blbečku, čo ???...to je také ťažké ???

uklidni se ty otroku madaru :)

ad1 - a neni jedno, kde jevyrobenejad2 - to se dá zjistit na webu výrobcead3 - stejně jako ad2ad4 - stejně jako ad2 a ad3. Osobně je mám a nemám je vůbec zapojený = LCD si nekupuju kvůli chrastítkům ad5 - nerad bych kecal, ale myslim, že Philips dává garanci 0 vadnejch bodů na řady B a PJá mám 170B6 a jsem maximálně spokojenej