» Poradna » Web a internet

Porouchalo se mi streamování na YouTube

Dobrý den , jsem začínající Youtuber a streamer. Na svém kanále mám 13 odběratelů a to díky tomu, že sem začal streamovat. Jenže poslední dobou mi to jaksi blbne, (1 Zapnu OBS Studio a zapnu stream z jakékoliv hry (2 Chvilku ( asi 2 minuty) stream běží v pohodě (3 Za 2 minuty se stream vypne a napíše mi to, že stream se pokazil a zapíná se znovu a potom mi to napíše, že se něco pokazilo Streamuji ve 30 FPS a bitrate: 3500 Prosím o pomoc :(

Odpovědi na otázku

Se obávám, že s tím ti nikdo na dálku nepomůže. Problém může být na straně poskytovatele nebo obecně přípojky internetu. Doufám, že počítač nemáš k routeru připojený přes WiFi, ale pořádně kabelem?

No, napíše mi to že Poskytovatel YouTube to nemohl zpracovat a potom to spadne A ping mám kolem 15-10 ms a Msps mám 8300 a streamuji 3500..a mám wifi

Tak to zkus propojit kabelem.

WiFi máme v jiném pokoji, kabel do mého nedosáhne :(

řeknu ti tajemství - kabely se prodávají různých délek, případně není problém si nechat udělat kabel přesně tak dlouhý jak potřebuješ (pokud to nezvládneš sám). V případě potřeby táhnout to stovky metrů se pak používají i zesilovače.

kabel moze byt dlhy az 100 metrov. Pochybujem, ze mate tak velky byt aby to nedosiahlo.

No možná nedosáhne ten kabel, co máš doma, ale určitě nepotřebuješ kabel delší než 100m, jaké se dají koupit ;) Pravděpodobně ti bude stačit i 20m, který bude stát pár korun ;) A nebo je takový problém počítač přenést, abys ho propojil kabelem a vyzkoušel stream?

A těch 13 odběratelů má být nějaký úspěch? Já mám na YouTube pár blbin (6-8 videí?) co jsem natočil, a odběratelů mám přes 60. No to ten stream asi bude stát za to, už když tady bylo uvedeno, že ne přes wifi - musí být kabel, odpověď - kabel nejde. Jestli k otmu celkově přistupuješ takhle......