» Poradna » Programy

Pořebuji rotační hlavu na Panasonic NV-HV60

Ptal jsem se v NEDIS... a všude, kde jsem na webu co nasel a nikde nic nemaji. Je dva roky staré, to uz je pro soucastky moc? Díky predem za pomoc.Slatored

Odpovědi na otázku

Tyto díly mohou mít jenom autorizované servisní opravny

http://www.tsnova.cz/Tam maji vsechno

Ja tam co potrebuji nenasel, takze vsechno asi neni to spravne slovo.

U videohlavy stari nema zasadni vyznam. Otazkou je, zda stoji za to zaplatit cca 1500Kc za opravu jiz neperspektivniho videorekorderu. Navic je docela mozne, ze zavada neni zpusobena vadnou hlavou. Jak jste to poznal?

1/ Poznal jsem to tak, že při čištění odfrčely krajní kousky ferit.cívek. Moje blbost !2/ mám recorder (také Panasonic), ale video použiji občas také a nový Panasonic stojí pořád plno peněz.Tak co mi zbývá

www.ame.cz    kupoval jsem tam v pražské pobočce náhradní hlavy za cca 800Kc, na výběr byly originalky i levnější náhrady