» Poradna » Programy

Poradte

AK VIE NIEKTO PORADIŤ:vymažem položku z priečinka a ona tam ostane a keď ju chcem vymazať znovu tak hlási, že je používaná iným programom a dalšie kecy.jedná sa všeobecne o hociktorú položku...(mam-Win XP, 2k)dalsia moja otázka znie, preco mám v ikonke odstránenia hardveru (napr. USB) aj pevný disk? ako túto moznost dám prec?

Odpovědi na otázku

ad 1. Jakoukoli polozku? To asi ne..ad 2. Protoze mate SATA disk. SATA disky obecne podporuji ficuru odebrani, takze Vam ji szstem nabizi. Jednoduse to nijak neodstranite. (Mate-li chipset nForce, muzete se toho zbavit odinstalovanim nVidia IDE driveru, ale muze to mit teoreticky dopad na vykon.)