Poraďte vhodný HW firewall

Potřebuji poradit, nejlépe na základě zkušeností, HW firewall:

- internetové připojení Wifi 4Mbit/4Mbit, 5 veřejných IP
- jedna IP je pro vnitřní síť, další chceme využít různě, pro DMZ apod.
- počet současně připojovaných uživatelů cca do 20ti
- služby - vzdálená plocha - terminal server, ftp, http, atd.
- určitě ne PC s Linuxem (nic proti, prostě se to pro tento případ nehodí)

Máte nějaký tip?

Odpovědi na otázku

dfl-860

hm, slušný kousek

je celkem schopny, akorat nastavovani je sileny. a nastavit na nem ipsec vpn je VOPRUZ, nehlede na to, ze d-link ukoncil podporu pro vpn klienty

kdybych vedel o lepsim, o tenhle bych uz ani pohledem nezavadil

pokud si opravdu muzu vybirat, dela firewall 1U server s nainstalovanym ISA serverem...je to schopnejsi, konfigurovatelnejsi, bezpecnejsi (dostupne nastroje pro analyzu nastaveni , pokrocilejsi logovani a podobne) - jen je jinde cena