» Poradna » Programy

Poradte soft,kery ukaze v systray teplo - CPU,MB,HDD,otacky vetrackov

poradte soft,kery ukaze v systray teplo - CPU,MB,HDD,otacky vetrackov

Odpovědi na otázku

Já používám Everest Ultimate Edition.Ale je dost robustní a těžkopádný.

ja pouzivam SpeedFan a jsem spokojeny ... a dle me je nenarocny

sensors view beta 1.0,lze to různě nastavit,používám ho delší dobu.

jj tiez prave skusam stary dobry AIDA (dnes uz EVEREST napr. ver. Ultimate) a je pekny a ma hodne nastaveni jak pre systray, tak pre OSD zobrazenie na obrazovke, ale pravdou zostava ze je tazkopadny, velky, je to skor na HW-INFO nez na sledovanie hodnot senzorov, ten Sensors View sa mi paci, je uz aj novsia verzia nez 1.0 len ci podporuje moj chipset to netusim, mam nForce 570 ultra

Lidi se bojí zapnout si rezidnentní ochranu antiviráku aby si nesnížili výkon, ale narvou si paměť a CPU spoustou jiných zbytečností...

jj presne moja rec ! najlepsi je taky antivirus co hlasi infiltraciu este aj pri nazve typu "crack","spyware" a tak Kaspersky AV rulezz, the best AV chrani este aj LCD ked nekto cudzi don kuka, tah ho antivir kopne do zad ne no vazne, ja osobne mam AV v poho a tiez z heuritikou, na dual core X2 nemam problem, ide mi o kompaktnost, nemienim pouzivat Everest ktory neninto predurceny a napr. nedokaze tvorit grafy teploty cidiel na doske

Everest i Speedfan jsou dobré programy, ale to co hledáte lze jednoduše zobrazit v Systémových nástrojích => v Systémových informací Windows. Dané programy z větší části přebírají data a informace z tohoto zdroje.