Poradte skrinku, lcd a notebook

skrinka

potrebujem velmi tichy pc desktop, office, 2D grafika, hudba, filmy,,, napr :
- amd X2 45W
- Radeon HD5450 19W
- HDD samsung 500GB-1platna-green-5400ot/m

skrinka napr. Fractal Design Define R2 - ale ma len 2 pozicie 5" , existuje nieco univerzalnejsie ako napr Lancool K58 ak by som daval HDD a ine do 5" pozicii

-------------------------------

monitor

napr LCD HP 1965 MVA, lenze aj recenzent na SvetHardware.cz sa priznal v diskusii ze mierne bzucal, takze aky dobry 19-22" nie-TN, maly LAG, odozva ok

---------------------------

notebook

paci sa mi THINK PAD Lenovo R500 - matny display - tichy vetrak , ale na nete daleko najvecsia diskusia je k THINK-PADOM - bzucanie,dial up tony,piskanie a jedina moznost to zmiernit je vypnut Power management setrenie CPU v biose. teda aky notebook napr ASUS al LENOVO al ,,,

dakujem

Odpovědi na otázku

HP LP1965 mam a nastesti nebzuci. Ani vypnuty, ani zapnuty.
(Treba u vetsiny Samsungu je to naopak bezny jev. :o(( )