Poradte sestavu na hrani Crisis hry, moje nestiha, chci neco vykonejsiho, novou sestavu

mozno i z bazarovych komponent, ale desku a ram s diskem chci kupovat v alze.cz
moc se v tech sestavach nevyznam, nevim co je aktualni a co prijde a co uz je luxu kupovat,
reknu to asi takhle> chci tam hrat hry jako Crysis 1 na vysoke detaily a chci to mit na 80 FPS
tak mi na to poradte adekvatni zelezo, SSD asi budu chtit,
dival sem se na doporucovane sestavy na Foru, ale kamarad rikal ze to sou blbcove co tomu prdlajs rozumej, neco sem tam projel a musim mu dat minimalne castecne za pravu, proto bych rad nejakou poradnou sestavu, kupovanou nechci, chci s monitorem do triceti tis korun {i s dph}
kdyztak aby to nejak deignove vypadalo . . takze nechci levnou skrin, rozsirovat v budoucnu mam rict ze budu mozno o novou grafiku, novej cpu, 4 sloty na ram, lightpeak, USB3, eSATA, SATA 3 ev 4, jednu pci kartu

Odpovědi na otázku

Jo jasně, prdlajs rozuměj... Když tomu ten kamarád rozumí líp, tak proč ti to nesestaví sám?

Tipuju provokaci a pokus o rekord v návštěvnosti dotazu.

Souhlas, viz níže!
"...kdyztak aby to nejak deignove vypadalo . . takze nechci levnou skrin..." - tak to je jasné! Např.: http://www.czc.cz/lian-li-pc-z70b-cerny/919... ... !

CORE i5 2500 K jednoznačně anebo i7 2500 K. ale to neni nutný
80 gb ssd
GTX grafiku., za chvíli přijde GTX 660