» Poradna » Počítačové sítě

Poradte připojení

ZdravimPotřebuji poradit jaké připojení: wifi  512/256 - agr1:4 za 1550.-Nebo ADSL ale nedosáhnu na Telenor:ČT Maxi  2048/256   je tam FUP po 6G na  128/128  na týden. 1670.-Nextra Fun 2M 2048/256  FUP po 20G  192/192 na měsíc. 1900.-Nextra Office  1024/256  agr  1:20  neomezená data  2000.-Budeme na tom 2 možná 3.Stahuji prakticky jen já.Za případnou radu díkes.

Odpovědi na otázku

Já dávám výpověď Telecomu a jdu ke konkurenci :http://broadband.centrum.cz/

A proč nejdeš rovnou k Bluetonu, je to jejich připojení ... Já už tam jsem a čekám na připojení

Určitě se tam mrknu, taky mě to napadlo, ale až jsem si stáhnul pdfze stránky broadband centra, které začínaly bluetone xyz.pdf

No tak tady není co řešit, objednávám hned teď !http://www.bluetone.cz/main.php 52ea9

Vzal jsem ten megabit od BT, ale taky mě lákalo připojení od Volnýho přes Telenor. Na 2 roky za 600,-/měsíc bez daně, ale zase s agregací 1:40. Radši smlouvu jen na rok, byl jsem strašně rád, že mi smlouva s CDMA už skončila. Kluci, co to vzali na 2 roky, si teď tlučou hlavou o zeď. U BT mě jen docela mrzí jejich podpora, na maily neodpovídaji, musí se bombardovat přes ICQ. Venca

a kde chcete pripojit?nabidka od centra je vyborna, ale ma jeste mensi pokryti nez telenor

Hořovice - mezi Prahou a Plzní.Jo to jsou všechno pěkné nabídky připojení ale mě houby platné když ani Telenor ani Bluetone tady neni.Proto jsem vyjmenoval to co připadá do úvahy.