Poraďte paměť do desky Foxconn

Mám desku FOXCONN 865A01-PE-6EKRS specifikace: www.alza.cz ... a rád bych do ní dal paměť 10024 MB.
Chtěl bych aby byl využit výkon chipsetu a paměť nemusí být nijak drahá (značková).
Je to už starej komp a tak koukám i na cenu, protože se už nevyplatí významě upgradovat, jen se ho snažím posílit co dá deska. Předem díky těm co upřímě poradí.

Odpovědi na otázku

Já tam vidím dualchanel. Jakou tam máš paměť, nestačilo by přikoupit?

aké pamäte tam máš teraz? Ak 400MHz, tak zober nejaký DDRAM 400MHz modul, ak len 333MHz, tak ti stačia aj tie. Pokiaľ nemieniš taktovať, tak ti to môže byť prakticky jedno.

Mámtam PC2700 512 MB tuším že to je 167 MHz ale tu prodám

Pokiaľ chceš starý modul predať, tak zober 400MHz DDRAM. Dobré značky sú napr. Kingston, Corsair, Geil, A-DATA. Aké moduly kúpiť záleží od toho, koľko RAM chceš. Pokiaľ napr. 2GB, tak zober v kit 2x1GB, aby si ich mohol zapojiť v DUAL-CHANNEL

Občas na netu narazím, že paměť má 180 nebo 240 pinů, co to znamená, mám se tím zabývat nebo je to nepodstatné.
Dále, pokud koupím dualky do kterých slotů je mám dát (mám 4 sloty).

Šla by tahle? Myslím tím tu RA 241 ,není drahá. www.ceskepocitace.cz ...

Chci posílit i procák, protože tam je Nortwood 1,8 GHz a mám možnost koupit Nortwood 3,06 GHz