» Poradna » Notebooky

Poraďte notebook

Dobrý deň obraciam sa na vás s prosbou o pomoc.Chcem si kúpiť notebook určený primárne na prácu a pozeranie filmov .Veľkosť 17,3" a cena 600€ za vašu pomoc ďakujem

Odpovědi na otázku

"Práce" je hodně široký pojem.Pro někoho to je hraní her, pro dalšího ksichtokniha, pro třetího programování, pak práce s náročnou grafikou ......

Tak čo sa práce týka tak len Office a web žiadne hry a úprava fotiek

Tady máš většinu dostupných v dané cenové kategorii. Žádná velká "děla" to ale nebudou.https://www.alza.cz/levne-notebooky/18842920.htm

17ka je na přenášení dost těžká, fakt chceš takhle velkej notes?

On bude len doma proste mi odysiel komp

Nejspíš bych vybíral některý z těchto, upřednostnil bych ty, které mají SSD, byť jen 128GB. Holt by se nesměly instalovat hry a data se musí dávat na ten větší druhý disk.https://www.alza.cz/levne-notebooky/18842920.htm

Jediný, který má smysl je to Lenovo

A Lenovo je dobrý počul som že sú kazlive

Dobrý, špatný v téhle cenové kategorii si moc nevybereš ono totiž v téhle ceně ani to HP není zrovna vzor kvality, ale dal bych mu přednost, protože má novější procesor

To akože za 600e sa neoplatí na prácu tak to radšej kúpim Intel nuc natom aspom pozriem filmi 😁

Na doma si kup nové PC, ne notebook!!! Ušetříš, zahraješ si hry, můžeš v budoucnu měnit komponenty a hlavně to vydrží mnohem déle než notebook (jak morálně, tak fakticky)!

Ja hry vôbec nehrám a preto chcem notebook pre skladnosť ale začínam uvažovať že kúpim nejaký intel nuc a dám ho za telku a bude aj monitor zároveň

proč si teda nekoupíš radši desktop nebo All-in-one PC?

Môj komp pošiel a už nechcem mať v obyvačke pracovný kút hold book dám na stôl a fičí .alebo čo by ste poradili vi

A keby že chcem 15,6 " tam by sa dalo niečo viete ja vetšinou sedim nakoľko som na ID s chrbticou tak keď som na gauči tam ťažko dám PC

jak můžeš mít PC bednu v obýváku a připojenou na dvoumetrovou televizi Ty si sedneš na gauč a na klín si dáš jen bezdrát klávesnici s trackballem.

No telku mám 50" 4k tak to radšej kúpim ten Intel NUC ako notebook .ďakujem vám za pomoc a váš čas ešte by som kúpil dáky book a potom si trhal vlasi že to nejde 😁😁

To je takový problém zadat to do vyhledávače a jeden z těch 2 si vybrat? Tak je to ještě jednodušší po vyhození AMD A9 tam zbyl jedenhttps://notebooky.heureka.cz/hp-17-ca0001-4cp65ea/

To HP 17 vyzerá slušne