Poraďte notebook

ahoj, poraďte notebook pro dcerunku, který zvládne mimo normální kancelářské činnosti záznam televize z pinacle v usb, kdyby zvládl i gis a modelování terénu ve 3d a nestál milion, bylo by to skvělé, díky

Odpovědi na otázku

hladajte s procesorom core2duo alebo amd turion minimalne 2GHz, tiez minimalne 1GB RAM, LCD asi 15,4", rozlisenie idealne WSXGA+ (1680x1050) kompromis by bol aj WXGA (1280x800), kazdopadne nezdielana graficka karta na CAD a GIS (ma samostatnu RAM). na zaznam videa je idealny disk so 7200 otackami za minutu, ale ten byva len v najvyssej triede (50 000,- bez dph a viac).
tiez by asi mal mat DVD-RW mechaniku a wifi

rychly vyber podla parametrov:
www.atcomp.cz ...