» Poradna » Ostatní

Poradte nejakú fajn príbehovku

zdravím neviem či sa to tu môžem pýtať ale nepoznáte nejakú fakt dobrú príbehovú hru ? niečo na štýl Assassins Creed tie sa do 3ky fakt podarili :p

Odpovědi na otázku

- Mafia I, Mafia II a popřípadě Mafia III pokud oželíte trochu horší hratelnost a budete se soustředit fakt na tne příběh. Ale jedničku a dvojku jste už asi hrál.- Jakýkoliv BioShock- The Walking Dead, něco jiného od Telltale Games nebo něco na ten styl od jiného studia, ale není to na styl AC. Příběh ale fakt super.- Firewatch. Taky to není styl AC, ale fakt doporučuji. Úžasná hra na jeden večer- L. A. Noire- Far Cry 3 nebo 4- Watch_Dogs 1 a 2- Metro 2033 a Metro: Last Light

to už mam prejdene a twd ma nebavy :D ale L.A. Noire som este nehral dík to urcite zahrám:)