» Poradna » Ostatní

Poraďte název filmu prosím

Jsem vážně zoufalá!
Hledám název filmu, romanťárka, pár se zamiluje a dívka je úspěšná tanečnice baletka, dostane nabídku tančit někde ve větším městě, tak odjede. Ve městě začně pařit a stane se z ní jiná holka. Její chlapec po nějáké době se za ní jede podívat a je udiven jak se změnila. Pak si pamatuji scénu kde dívku srazí auto a v té scéně ten chlapec říká : kdyby s její kamarádka nezavazovala tkaničku, kdyby ten taxík zastavil na červenou.. a tak.. a pak leží v nemocnici a nemuzu už dál profesionálně tančit a svět se jí zhroutil..a nakonec si pamatuju ze si otevřela své baletní studio a učila dětičky...
POMOOOC !:))) fakt jsem zoufalec!

//Upraven titulek. Velká písmena používejte jen na začátku titulku a u vlastních jmen.

Odpovědi na otázku

Nebylo to neco jako Tenkrat v New Yorku (nebo neco podobneho)..? Neco mi to pripomina.

Není to Saving Private Ryan ?

to spis uz Pat & Mat.

nevim co to je, ale myslim, ze jsem to videl

No a nejsou to správci osudu tak náhodou?