Poraďte myš za MS IntelliMouse Explorer 3

Umřela mně myška, konkrétně Microsoft IntelliMouse Explorer 3. Koupil jsem si prý nástupce, MS Comfort Mouse 6000, jenže ta má trochu jiný tvar, konkrétně má výš a menší boční tlačítka, když je zkouším mačkat, myš se naklání nahoru a je to pro mě nepohodlné.
Prosím tedy o radu, jakou myšku byste doporučili?
Požadavky: spíše jednoduchá, asi raději drátová. Chci boční tlačítko a lehce mačkatelné kolečko, kolečko musí skákat se záseky (ne volně), ne moc ztuha. Potřebuju, aby šlo tlačítka přemapovat (jsem zvyklý kolečkem zavírat okna - ctrl-w).

Odpovědi na otázku

Na novou myš si vždycky budeš chvíli zvykat.