» Poradna » Mobily

Poraďte mobilní telefon 4.5 - 4.93"

Ahoj,můžete mi prosím poradit s výběrem mobilu v týhle úhlopříčce. Klidně i starší, podívám se i po bazarovkách. Jde mi hlavně o uhlopříčku. Nic extra na mobilu nedělám, volání, hodně sms, internet...hry téměř vůbec.Známej mi nabízí Sony Z3 compact, použitou za 5000,-. tu jsem dřív měl a byl sem s ní spokojenej, nevím jestli to není v dnešní době přemrštěná cena. Jiní doporučují cenově dostupnění HTC One M7, Huawei P8lite.Jaký máte vy, co byste doporučili...nebo se pořád vyplatí ta Z3C?Díky

Odpovědi na otázku

Normálně bych doporučil OnePlus X za 6.6k,jenže OnePlus má v Evropě pauzu. 5k za 801 a 16GB ROM.. zase má dobrý foťák. Myslím že 5 je za to celkem dobrá cena.