» Poradna » Ostatní

Poradte MMO Fantasy zanru

Hezky den preji. Mel bych dotaz spise na hracskou cast tady na zive. Jde mi oto ze drive jsem hraval WoW TBC/WOTLK/Cata ale pak jsem nato uz nemel moc cas a popravde hodne me zklamalo cata tak jsem stim seknul.Ted se mi po delsi dobe zastesklo tak jsem zkusil nove pandy ale nejak mi to uz nesedlo. Jake jsou dalsi alternativy (vim ze je hodne stranek kde jsou uvedene ruzne MMO, take jsme si nekolik prosel ale chtel bych naky osobni feedback/doporuceni)? Jde mi hlavne aby hra nebyla zalozena na bezduchem mobareni mam rad ve hre naky pribeh a moznost questu ale zase aby nebyla jedna quest linie kderou kdyz dokoncim nebudu mit co delat. Zkratka aby to melo kosatej dej Zkousel jsem Lineage II - hezke zpracovani ale hodne prazdne obsahove. Byl mi doporucen SWTOR jako fanda Star Wars sem byl napadem nadsen ale hra mi nejak nesedla bouzel. Prez svatky chci zkusit Regnum Online a Ragnarok ktere melo pekne hodnoceni od uzivatelu.Napada vas jeste nejake osvedcene MMO fantasy zanru ktere by bylo povedene a pribehove zajimave?

Odpovědi na otázku

Ja hral GW2 a oproti WoW je levelovani postavy zabavnejsi ( i kdyz casem je to opakovani temer stejneho scenare). Ale kazda postava ma svuj osobni pribeh.Pak me napada jeste Secret World.Ale ja byt tebou, tak zadnou mmo nezacinam :) MMO nejsou o pribehu, jestli chces pribeh, tak musis zavitat do single RPG a to nejlip do tech starsich (BG1,2, gothic, kotor atd..)

Tak treba pribeh u WoW a SWTOR mi prijde super ale bouzel WoWko znicili tim ze to simplifikovali do takoveho stavu ze uz tam nic neni tezke a vsechno ma clovek hned tim odeslo hodne starsich hracu ktere jsem tam znal. SWTOR ten mi nesedl nevim proc ac je dobry nejak me to knemu netahne GW2 jsem uvazoval ale reference od bratra nic moc hrani na mesic dobry ale pak je tam celkem nuda tak vaham Ja na HC hrani nemam cas asi chut, rad hraju s lidma a plnim ruzne ukoly ale nejsem zaviskal co u toho musi sedet nonsto ale jako kazdy nadsenec obcas sem to dokazal v sobotu protahnout az do nedele to je pravda

si prave docela protirecis.. GW2 je prave genialni v tom, ze to neni na zadny HC hrani. Kdyz si to chci zahrat, tak to pustim, vezmu jeden ze svych low lvl postav a vlitnu do sveta. Kouknu do chatu, jestli neni nekde nejaky chain Qst (nektere jsou i na hodinu) a vrhnu se na nej s 5-20lidma naraz. Je to takova instantni zabava. GW zapnu tak jednou za 14dni a nemam pocit, ze by mi neco utikalo.Kdezto, kdyz sem hral wow, tak kdyz ses mesic nelognul, tak ti toho uteklo docela dost. Lidi od GW chteji neco, co jim dat nemuze/nechce.

Aha tak to asi k Regnum a Ragnoraku 2 pridam i GW2 na prubnuti prez svatky. Doufam ze maji naky trial abych to mohl prubnout nez bych to zakoupil, jinak budu muset znarodnit bratrovo ucet