» Poradna » Ostatní

Poraďte mi

Dlouhá léta jsem jako začátečník odebíral časopis Jak na počítač. Ten mi v začátcích hodně pomohl. Po jeho zániku jsem začal odebírat Počítač pro každého a to dosud. Už mi přestává vyhovovat. Jsem technik, elektronik používající počítač jako fotografující důchodce, internet a nahrávání zvukových nahrávek z desek, pásků ap. Nejsem IT profesionál, takže nepotřebuji speciální informace, ale zase nechci časopis, který by sloužil jen k reklamě nových výrobků. Váhám mezi Chip a Computer. Poradí mi někdo? Prosím bez invektiv. V mých 77 letech nechci aby se mi nějaký třicátník posmíval.

Odpovědi na otázku

Ahoj pan :coulomb, som sice "zasran" mam len 66. Ale "places na nespravnom hrobe".Tato poradna nema nic spolocne s akymkolvek casopisom.Ziadnemu ziadatelovi o radu by sa posmievat nemalo (bohuzial sa to stava, svet je zly, ale ignoruj).S vyberom spravneho casopisu Ti neporadim. Dnes je vsetko o sponzoroch, reklamach, a objektivne informacie sa tazko hladaju.Ale ked mas konkretny problem, rad Ti poradim.

ábíčko dědo, kdyžtak modelář a jestli Computer, Extrahardware či Chip, tak to se liší na aktuálním čísle, tak si to projeď v obchodě rychle a vyber ten nejvhodnější časopis

A clovek by rekl ze kdyz ste veci o pocitacich 10 let tak bude vedet kde hledat informace, nejspis ne. Tak co internetove casopisi treba takovy zive, technet a podobne, tak to moc odborne neni a specialni informace se dozvis jen nekdy

internet, naco casopis ?

Myslím že na běžné studium poslouží tato Poradna, nebohttp://forum.zive.cz/http://www.cnews.cz/hardwarehttp://pctuning.tyden.cz/apod.Ušetřené peníze poslouží na zakoupení Pilsner Urquell k léčbě těla.