» Poradna » Programy

Poradte mi priosim kodek

poradte mi aky codek si mam dat aby mi islo pustit radio v media playery? mam vista premium. pesnicky v mp3 mi prehrava.

2. mam problem ako zapojim reproduktiory technika 2 + 1 do pc.zvukovu kartu mam creative sound blaster audify SE 7.1 ako mam zaojit kabliky? jeden mam jack kolik zeleny, a jeden cirny drotik z bielim pruhovanim ide od bas reprodiuktora, a jeden samostatny stredvy reporioduktor...kam ich mam zapojit?

Odpovědi na otázku

Kolikrát to sem ještě napíšete? www.zive.cz ...

Tak ještě jednou, na to aby Vám hrálo normální internetové radio nepotřebujete hádám už od Win-98se žádné zvláštní kodeky navíc. Pokud je to nějaké atypické radio tak koukněte na jeho stránky jaké stream používají . Může to být RealAudio , Ogg, Acc tam doinstalujete nějaký přehrávač ( RealPlayer, Quictime atd....)

Dobrý balík pro Visty je třeba onen CCCP www.cccp-project.net ...

Dobré je že jste napsal co máte za zvukovou kartu .

Tady je manuál: cz.europe.creative.com ...

S reproduktory jste to zase po motal. Pokud máte 2+1 máte dva přední reproduktory + subwoofer tak jaký .....bas reprodiuktora, a jeden samostatny stredvy reporioduktor.... to pak nemáte 2+1 ale něcojiného

Jinak kdyby to bylo 2+1 tak by to měl být "zelený do zelého"

-jak připojit repro konzultujte s návodem , nevíme co máte za desku( NTB?) ani za repoduktory , to že jsou 2+1 není vše. Nejčastěji se reproduktory připojí k výstupu na reproduktory a basák na konektor pro basák. Ale který to je u Vás vědět nemůžem.

Tomcate - a kdyby měl stažený origoš driver, tak tam má i "vobrázky" pro blbýho, jak to má zapojit.
A ještě bych mu doporučil smazat všechny starý kodeky, které tam mezitím "nasral", a dát tam jenom ten CCCP
Otázka ovšem je, jestli by nebylo lepší pozvat si někoho, kdo tomu hoví, protože tazatel, jak se mi to jeví, se v tom vůbec "neornamentuje".

2+1 jedna repro se zapojuje standdartne jako stereo tedy do vystupu na zvokovce oznacene v navodu jako front
tak treba zasunout ten zeleny a ty kabliky jsou k tem bedynkam.
Predpokladam ze vedou z basaku do ktereho vede napajeni a ten zeleny jack a pak jen ty dva cerno bile,zapojeni by melo byt oznaceno barevne i na tech bedynkach jinak urcite v navodu to je oznacene
kdyz tak napis presny typ repro!
A jake radio konkretne nejde?