» Poradna » Programy

Poraďte kvalitní defragmentační program, nejlépe freeware.

Slyšel jsem o O&O že je prý dobrej... poraďte mi čím defragmentujete vy a co se vám osvědčilo.

Odpovědi na otázku

Ja osobne nedefragmentujem vobec, pretoze som nezaznamenal absolutne ziadny narast rychlosti po defragmentacii. Jedine zrychlenie co som zaznamenal, je ked som si urobil na disku partition a do nej som premiestnil strankovaci subor, ktoremu som zadal pevnu velkost. Na ostatne subory defragmentacia nemala zatial ziaden pozorovatelny vplyv.

Od té doby co Microsoft koupil licenci na Diskeeper a začlenil ho do Windows nemám důvod používat jiný.

samostatný diskeeper personal/lite je k dispozícii zdarma pre osobné použitie a trošku vylepšuje core verziu licensovanú pre microsoft a integrovanú vo windows,ale inak sa dá len súhlasiť s tým,čo spomína jirka44

Na XP jsem O&ODefrag používal ke spokojenosti, ve Vistě používám nainstalovaný soft od Microsoftu - také ke spokojenosti...