Poraďte, kde bych koupil PC v Olomouci

Mám zájem o nový počítač na filmy,internet, fotografie, v ceně do 15 000,- Kč bez monitoru. Poraďte prosím solidní firmu v Olomouci.

Odpovědi na otázku

Počítače se dají většinou koupit v masnách, občas i v zelenině
Obchodů s počítači je poměrně dost, myslím, že když se projdeš po centru města, najdeš jich několik. Nebo zkus Google, Seznam...

V Olomouci vybirej z pc mega,helko computers a ts bohemia.TS BOHEMIA je asi cenove nejlepsi sak jsem tam kupoval a muzu doporucit maji tam vzdycky vse protoze je to i mezisklad.Helko a pc mega taky ujdou ale bohuzel vetsi cena a pomaleji te obslouzi.Takze radim ts bohemii.