» Poradna » Počítačové sítě

Poradte firewall s moznosti nastaveni poctu pripojeni

Muzete poradit nejaky firewall pro win, ktery umoznuje nastavit maximalni pocet spojeni pro danou aplikaci nebo IP? Mam totiz sidelny pripojeni pres Winproxy a to druhy PC je strasne zabordeleny a tak behem chile vytvori stovky pripojeni na proxynu a ta pak zbytecne zere system navic ikdyz se pak odpoji ten uzivatel zustane spojeni mezi proxynou a venkem. Takze bych rad omezil pro danou IP napr. na max 20 spojeni v jeden moment, ale nevim jakym FW to docilit. Kerio to jaksi neumi. Dik

Odpovědi na otázku

To byste spíš měl něco udělat s tím druhým PC, přesněji asi s jeho uživatelem. Třeba ho "fyzicky omezit". :o)))) Už kvůli bezpečnosti Vašeho vlastního PC.Firewally takovou věc obvykle neumí (tedy sw).