» Poradna » Mobily

Poraďte film Sci-fi nebo Fantasy

Prosím poraďte nějaký Sci-fi nebo Fantasy film, ale ať není prosím úplně starý zhruba od roku 2005. Děkuji

Odpovědi na otázku

Poslední Star Trek? Serenity? BladeRunner je sice starší, ale taky dobrý. Z animovaných třeba všechny Final Fantasy nebo Clone wars (+ všech 5 řad seriálu).Fantasy asi Trilogie LOTR.

Možná by jsi se měl naučit rozhodovat sám, každý má jiné preference.

Vyjmenuj, jaké sci-fi nebo fantasy filmy jsi za minulých 8 let viděl. Dokážeš odhadnout, jaké filmy se líbily mně? Pak ti možná můžu poradit další.

Ja se ani nemusim divat na scifi, nebo fantasy. Mne staci realita. Zrovna ted pred domem prepadli nejakou mladou zenu. Ani nehlesla. Dostala asi par ran pesti a byla na zemi. Policajti to ted obchazeji a ptaji se lidi okolo. Nikdo nic nevidel. Nikdo nic neslysel. A to mam otevrene okno. Grazlove to uz maji vychytane. Dve tri rany, seberou lup, skoci do auta a jsou pryc.

Brokovnice co mám po dědovi je přítel, přítel se zkrácenou hlavní. Když vyprázdním obě komory najednou prorazí vše. Babi ji chtěla vyhodit, okamžitě jsem ji přemluvil že by to byla chyba! A bažanti dnes nesou aktuální.

No vypada to na nejakou vetsi akci mistnich gengu. Nad sidlistem, ve vysce asi 50 metru visi vrtulniky a naviguji pozemni hlidky. Neproklouzne ani mys.

Equilibrum, Vymereny cas, RIPD (nyni v kine a na torrentech), Super-Spider-X-Iron Man, Captain USA, TChor to asi znas, toho je, spis by ses mel ptat na ty co nejsou tak znamyPrometheus = super film3 Dny ke svobody, Moon´(2007 ?), District 9, Total Recall (2012 + ten starej z 1989 ten byl lepsi)Flash Gordon (1983 super)Resident Evily - vsecky vc animovanejch, Ghost|Busterstoho je