Poraďte externí TV ke staršímu notebooku

Konfigurace NB je PIII 700 MHz, 256 MB RAM, 20 GB HDD, 1x USB 1.1, 1x LPT, 1x PS/2, 1x COM, 1xCardBus, 15" display, OS W2K.Může být mono, nebudu pořady nahrávat a nepotřebuju teletext. Poraďte nějakou externí TV, která se dá běžně sehnat nová (ne bazar nebo 2. ruka).Běžely by s tím některé dnešní tunery pro USB 2.0, co potřebují minimálně PIII 1GHz?  Děkuju.

Odpovědi na otázku

aver tv cardbus plus do pcmcia,alebo averbox7-9 cez usb

Děkuji, ale externí je jen do USB 2.0, USB 1.1 není podporováno a obě vyžadují min. PIII 1GHz. Tyto TV už jsem samozřejmě taky našel, ještě než jsem položil tenhle dotaz. Takže jsem asi utřel...