Poraďte DVD přehrávač s DivX

Zdravím, hledám spolehlivý DVD přehrávač do 1500 maximálně 1800, který by zvládal DivX a hlavně české titulky. Dále pokud možno aby titulky nebyly prťavé. Ocenil bych i snadné a logické ovládání základních funkcí. Nějaké speciality jako dekodéry zvuku a optické výstupy nepotřebuji.Můžete mi někdo poradit, s jakými typy máte zkušenosti a jak jste s nimi spokojeni.Koukal jsem zatím na Manta Emperor IV, Sendor SDV-7301, Xoro HSD-8410 a Samsung DVD P365.Díky.

Odpovědi na otázku

to vieš: Sencor - filipínska značka robená v ČíneMatna - poľská firma vyrábajúca v ČíneXORO - neviem aká firma tiež robená v ČíneSamsung - kórejci pravdepodobne tiež robené v Číne (alebo na Slovensku, ale teraz som si nie istý, či tam robia aj DVD prehrávače)Skús pohľadať v poradni alebo na fóre - dosť sa to tu riešilo, prípadne nejaké recenzie, odporúčania od známych a podobne. Z tých lacných by sa dala ešte doporučiť Orava - minimálne, čo sa týka tej diakritiky, mohla by to zvládať celkom dobre

No ono dneska se v číně a okolí dělá skoro všechno a zejména elektronika ať je to sebelepší značka. Navíc jsem už několikrát viděl tytéž naprosto stejné produkty lišící se jenom jiným logem - značkou. Navíc u takovýchto levných masovek jsou komponenty jako mechaniky a chipy víceméně standardní a záleží jenom jak to smontují odladí dohromady a hlavně jakým to vybaví softwarem.O značku mi teda vůbec nejde spíš o užitnou hodnotu a tou spolehlivostí mám na mysli hlavně aby to nezamrzalo a aby po půl roce neodešla mechanika. Ideálně pokud poradí někdo, kdo má z nedávné doby tak roku zkušenosti s výběrem a konkrétními modely.

ak sa niekto nechytí, skús pohľadať v poradni, dosť často sa to tu rieši