Poradte dosku pre AMD 64

poradte dosku pre AMD 64 3000+ / liniovy gis, programovanie, kancl/. Znacky preferujem Aus, Giygabyte, Abit.A poradte aku dosku pre P4 prescot/ nort. uz nezozeniem/ 3 GHz a tiez aky socket stary ci novy.

Odpovědi na otázku

Desku ti neporadim, v tom se ted moc neorientuju, ale co vim, tak 64bitovy procaly zatim nemaj zadny vyuziti. nemas na to ani system, ani aplikace, takze si na to este pocky, protoze ted je zkoro jedno jestli mas 32, nebo 64 bitu (mimochodem nektere 32 aplikace sice jedou na 64 bit procalu rychleji, ale nektere jsou naopak o dost zpomaleny) a za nejakou dobu pujdou na trh "dvouprocesoraky" a 64 bitky tim zase pujdou z cenou dolu

AMD 64 je aj pre 32 bit aplikacie, AMD uz opusta ATHLON XP, a pokracovatel je AMD 64. A konkurent pre prescota 3 GHz je napr. prave AMD 64 3000+