Poraďte desku, CPU a grafiku ...

Chci herní stroj, praďte herní fajnšmekři jakou desku, CPU/chci C2D/ a kterou GF8800 ?
Od kterého výrobce? Věřím, že zkušenosti máte někteří na rozdávání. Moc dík za náměty.

Odpovědi na otázku

cena kolik chces investovat?!

mám na to 27 tis. a chci i LCD.

základní deska Gigabyte MB Sc 775 P35-DS4
cpu Core 2 Duo E6750 (2,66GHz, 4M, 1333MHz) Box
fan cpu Noctua NH-U12P
paměť 2x2048MB DDRII 800+ A-DATA Extreme Edition
pevný disk WD RAPTOR 74GB, WD740ADFD, 16MB, 10000rpm, SATA/150
chladič harddisk SilentMaxx HD silencer černý
pevný disk Seagate 320GB ST3320620AS
grafická karta GIGABYTE VGA nVidia 8800GT 512MB DDR3
zvuková karta SC Creative SB X-Fi mX Xtreme Gamer, retail
dvd-rw Samsung DRW SH-S203N, 20xD±R, SATA, LightS, soft, BLACK

case Thermaltake VC3000BWS Armor Jr.
zdroj Seasonic S12-550 550W ENERGY+

neco takoveho jsem tedka skladal..supr delo jestli chces do te ceny i lcd. Vem jen 2gb ram, krouhni raptora s chladicem, dej tam 500gb disk, zvukovku ti prozatim bude stacit integrovana, s boxem na cpu taky muzes vydrzet pokud nebudes zatim taktit a usetrene penize kup nejakyho samsunga 20" - 22"

mozna tu grafarnu bych v teto dobe vymenil za www.leadtek.com ... az bude skladem nekde :)

zajímavé ale obávám se že budu muset asi přitlačit love

tak zdroj muzes hodit treba nejaky "levnejsi" /doprucuji Seasonic nebo Forton/ tam taky usetris, skrin muzes taky dat jinou /levnejsi/, ale pokud chces nejake pc ktere ti nejakou dobu vydrzi tak musis trosku vice investovat. Pomer cena/vykon je to vyvazena sestava.