Poradte big tower s dobrym chladenim okolo 100 EUR

Odpovědi na otázku

a desku mas jaku? bukovu,dubovu...

asus p6t deluxe oc palm

a co ta skrina big tower

to si hadam uz vies zmerat...

to hej ale je ich mrte tak som chcel poradit nejaku dobru skrinu asi big tower a do prasneho prostredia a ne taku co ma mrte otvorou a kadejake nechranene mriezky bo uz som pozrel aspon 20 typov a ci niekto nema dobru skusenost s nejakou bednou...

do prasneho prostredia?to robis v lome?dp prasneho prostredia nieje ziadna skrina.To aby si ju hermeticky uzavrel a chladil to vodnikom,ale kedze aj ten ma radiator s ventilatorom,tak jedine napojit priamo na kohutik od vody...

hhh nee prerabam byt aeste dlho budem....

tak prerabaj,bavkat sa budes potom...