» Poradna » Programy

Poradna

Existuje ješte nějaka jina poradna než je ŽIVĚ a MOBILMANIA jde mi o technicke poradny jako je elektronika a podobně Díky za každou radu.Marian

Odpovědi na otázku

Máme www stránky, kde se začínáme zabývat elektronikou, pro výuku učňů.takže to zkus na web.quick.cz/plhala sděl nál prosím názor.Z dotazu není zřejmé o co konkrétně jde.

Ano neco podobneho potreboval bych i neco o autech a hloubjeji do elektroniky nemam totiz skolu z elektro jsem pouze amater

Zkus prohledat konference na www.pandora.cz