» Poradna » Windows (a jiné OS)

Poradna Microsoft

Máte někdo vyzkoušenou nějakou poradnu pro Microsoft (Windows 10) kde by reagovali ideálně v češtině a co nejdříve ? Ideální kdyby to byl někdo přímo od Microsoftu. Mám problém s EdGE že nefunguje rolování a nevím už jak jinak to řešit

Odpovědi na otázku

Pokud máš retail licenci, napiš přímo na podporu MS. Pokud OEM, nebudou se s tebou bavit (kontaktuj dodavatele).

Není tak zcela pravda. Když jsem řešil problém při updatu win8->win10 na laptopu přítelkyně, tak mi normálně na nějakém živém chatu (samozřejmě anglicky) odpověděli, vzdáleně se ke mě do počítače připojili a vyřešili vše potřebné. Licence samozřejmě OEM dodaná s laptopem.

Zřejmě v rámci podpory přechodu na W10 Já jsem to zkusil s jiným problémem a poslali mne do háje (tedy za dodavatelem).

A nemal ten clovek nahodou Indicky prizvuk? :D

Pokud máš OEM verzi, pak jedině tohle forum: http://answers.microsoft.com/cs-cz/windows

Presne tak, pokial sa jedna o licenciu OEM, tak MS neposkytuje ziadnu podporu a uz vobec nie nejake vzdialene pripajanie a riesenie problemov.VZDY ta odkazu na dodavatela HW(lebo SW musel byt viazany na HW).A ked zavolas do Alzy, ze mas problem s Windows, tak tipujem, ze reakcia bude 5 sekund ticha a potom nieco na styl, ze im to mas poslat na RMA ale na SW vady sa zaruka nevztahuje.