» Poradna » Programy

Poradíte nějaký program na návrh koupelny zdarma?

Zdravím všechny,nezná někdo nějaký program na návrh koupelny? Na internetu jsem se díval, ale zatím jsem nic, co by mi vyhovovalo nenašel. Neměl by někdo tip na program zdarma?

Odpovědi na otázku

V koupelnových studiích vám při koupi vybavení udělají návrh zdarma.

Zkus 3DHomeArchitect (klidně starší verzi), ovládá se to celkem dobře a dají se importovat 3D modely nábytku a vybavení, například právě do koupelny.

Děkuji, vyzkouším .

Zkus se zeptat tady:www.cadforum.czAle pokud jsi s podobnými programy ještě nic nedělal, tak nejlepší bude tužka, guma a milimetrák. Ať nedopadnmeš jako tenhle šmudla:https://forum.zive.cz/viewtopic.php

A nebo to nechat na lidech v tom koupelnovém studiu. Než se to učit a je*bat se s tím, má to tam v pohodě a ještě mu třeba k tomu uvaří kafe.

Jde o návrh atypické koupelny, tak bych chtěl vidět, jak to bude vypadat a jestli je ta kombinace možná.

Tohle by mohlo vyhovovat:http://www.sweethome3d.com/