» Poradna » Notebooky

Poradíte mi prosím s výběrem notebooku?

Zdravím Potřeboval bych poradit s výběrem Notebooku, nechci nic výkonného na hry od toho mám stolní PC, chci spíše něco na internet, dokumenty, filmy ... a na kreslení v 2D tak i 3D programu.Samozřejmě taky koukám po cena/výkon, nechci nic drahého držel bych se kolem 5000 - 7000 ideálně, maximum by pak bylo asi těch 10000.Předem děkuji za pomoc s výběrem.

Odpovědi na otázku

za 5000-7000 tak leda repas. A co myslíš tím 3D? 3D aplikace obvykle na výkon náročné jsou.

Třeba 3D builder od Windows 10 Jsem schopný dostat se na nějakých 10000,-

https://www.r-pass.cz/multimedialni/dell-latitu... este lepsie, prezri si ponuku, pripadne pozri ine firmy s repasmi

Ahoj a nebude lepší koupit tablet? Třeba Samsung Galaxy Tab S6 Lite WiFi šedý máš i s S-pen (na kreslení 2D/3D), android má také 3D builder a další aplikace. Notebooky 5-7k asi fakt asi nemá cenu kupovat, to jsou vyhozený peníze.

Ta vole, Honza investuje každoročně do počítače desítky tisíc, ale není si schopen vybrat notebook.A má rozpočet jenom 5-7 tisíc.Hmmmm, vskutku zajímavé.