» Poradna » Programy

Poradíte jaký IM klient?

Dobrý den,snažím se vybrat si vhodný IM klient, ale jelikož si myslím, že každý hledá něco jiného, tak si moc nemůžu vybrat dle hodnocení ostatních. Co všechno by měl umět můj klient spojovat? Rozhodně FB, Skype, email. Ale to je jen jakýsi nejnutnější základ, bez kterého nechci fungovat. A to nejpodstatnější, rád bych něco co může být jak v mém desktopu tak i ve smartfounu, ideálně v jakési symbióze. Je něco takového nebo jsem moc náročný? Zároveň bych rád něco, co si mohu přizpůsobit na míru. Nejvíce se mi líbila Miranda, ale nikde sem nenašel, že by existovala i ve verzi pro Android.Díky za každý názor a odpověď

Odpovědi na otázku

spojovat IM s emailem a Skypem je hodně neobvyklý požadavek a ten Skype je kvůli jejich licenčním podínkám problém a umí to snad jen placená verze IM+ (myslím).

neni, facebook i skype podporuje jin vlastni reseni a klienty, ostatni vetsinou drive ci pozdeji odstrani

Tak to je na.... Skoda, doufal sem, ze by to byla sikovna pomucka pro kontakt s okolim pro maximalizaci efektivity a odstraneni zbytecnosti jako napr. FB zed, reklamy atp. Kazdopadne diky, alespon jste mi to usnadnili a vim, ze to co hledam je pouze z rise snu :D

tak zrovna Facebook Chat je prý v IM+ normálně podporovaný. Ten Skype je problém...