» Poradna » Windows (a jiné OS)

Poradit s příkazem ROBOCOPY

WIN 10ROBOCOPY "H:\zelenina" "J:\hotovo" *OKURKY* /S /tee /etaAhoj,Chtěl byh poprosit o radu, jak opravit tento příkaz pro příkazovou řádku.Mám složku ZELENINA a v ní mnoho podadresářů s názvem OKURKY, i se soubory.Jde mi o to, že chci vykopírovat všechny adresáře s názvem OKURKY a uložit je i s cestou do adresáře J:\hotovo.Prosím, poradíte mi jak na to?Zkoušel jsem hvězdičkovou konvenci, ale dělám tam něco špatně.Díky, H.

Odpovědi na otázku

Rekl bych, ze na slozky ten filtr nefunguje. Mozna tedy kombinace robocopy s for /d

Jednoduše použij správce souborů, tam to špatně udělat nejde.

Jestli jsem to pochopil dobře pak:ROBOCOPY "H:\zelenina\okurky" "J:\hotovo" /S /tee /eta nevím si objasnit "uložit je i s cestou do"pokud to chceš dát zpátky do zelenina napíšešROBOCOPY "H:\hotovo" "J:\zelenina" /S /tee /eta