» Poradna » Notebooky

Poradit problém s notebokem,při přepnutí na napajení ze sítě se obrazovka ztmaví

Popřipojení na sít stmavne displej,a nelze baterii dobít na sto procent jen na 59procent.Je mozno provést reklamaci???

Odpovědi na otázku

Je to úsporný režim, který šetří délku chodu baterie (mají to i foťáky / kamči) lze ho v BIOSu nebo SW nastavit jinak, na plný jas.

to zmavení displeje nastavíš v Ovládacích panelech / v Možnostech napájeníano, lze ro reklamovat

Je velmi(!) nepravdepodobne, ze by vyreklamoval opotrebeni spotrebaku, tj. baterie.

ale zkusit to může vždycky