» Poradna » Mobily

Poradit při výběru smartphonu

Prosím poraďte mi někdo prosím nějaký výkonný a dobře optimalizovaný smartphone s operačním systémem bud android nebo Windows Phone 8 (8.1)

Odpovědi na otázku

zalezi na tom kolik daš peněz za mobil .Vyborný je lumia 1520 nebo 930.Sam mám 1520 a jsem s nim velice spokojený.Z mobilnich věci mu nic nechybí ,neni ničím omezený a skvěle fotí.

Zkus nějaké Lenovo - už mají i ofiko zastoupení v ČR, šedivky taky nejsou k zahození, nebo Xiaomi..... Lumie jsou předražené sračky a už zdaleka neplatí že jsou kvalitní (jak bývaly ještě jako u výrobce NOKIA)

Mám nebo měl jsem 3 lumie 900 ,1320 a ted 1520 a vsechny jsou kvalitni a behaji bez problému ,někdo tady evidentně lže.900 ještě mám 2 roky a funguje naprosto perfektně a vypadá i po dvou letech jako čerstvě vybalený z krabice a 1320 jsi viděl snad z vlaku a o 1520 nemáš ani tucha jak kvalitní a výkonný mobil to je.Ze by lumie byly predražené ?Lež androidiho fanatika jako je obvykle.Předražené jsou akorát Samsungy a Iphony ,rozhodně ne lumie.Chtěl bych vidět Samsunga po intenzivním použivani po dvou létech Odrený nebo nějak jakkoli evidentně opotřebovaný.To u lumie 900 nebo ted u 1520 nehrozí protože jsou to kvalitnější mobily než jakkykoliv androidí mobil zvlášt to platí u Samsungu.Tak laskavě nešiř lži o lumiich ,evidentně jsi je neměl nikdy v ruce

xperia z3 alebo z2 alebo z1, všetky su fajne..ja osobne mám Nexus 5..alebo potom tá lumia 1520

No, tak to základní...Cena, využití?

tak snad bys mohl dát aspoň cenový strop, kolik jsi ochoten vysolit. A fajn by taky bylo vědět, na co ten telefon chceš používat.Z těch spíše levných ale přitom slušně výkonných a povedených telefonů bych třeba doporučil Xiaomi Redmi 1S, které v ofiko CZ distribuci stojí cca 5 500Kč.