» Poradna » Ostatní

Poradí někdo s mobilem?

Zdravím, poraďte prosím. Mám obyčejný mobil, bez OS a několikrát se mi stalo, že jsem si smazala omylem smsku. Napadlo mi, jestli by nešlo takovou smsku obnovit připojením na PC s použitím datového kabelu a příslušného softwaru, podobně jako to jde u paměťové karty. Máte s tím někdo zkušenosti? Díky Eva

Odpovědi na otázku

Asi záleží na mobilu, jsou SMS Recovery programy na obnovu smazaných zpráv i kontaktů na SIMce i v paměti mobilu. Něco snad najdeš, např.
www.download3k.com ...
www.datadoctor.in ...

Zdravím, díky za radu, asi jsem měla hned napsat, že je to obyčejný mobil Siemens A31. Eva

To je jedno, SIM je stejna.