» Poradna » Windows (a jiné OS)

Pořadí monitorů win 10

Ahoj, mám dva monitory - primární obrazovka je notebook a vlevo od něj je externí monitor. Když rozšířím plochu tak se automaticky na externí monitor vlevo dostanu pohybem myši v pravo jako ven z primárního monitoru notebooku a na externím vyleze kurzor z leva. Je to sice určitě mentální cvičení, ale když se potřebuji soustředit na práci zbytečně mi to bere kapacitu :)Poradíte prosím, kde ve win 10 najdu nastavení kde si můžu nastavit, aby se na ten externí monitor vyjíždělo pohybem kurzoru z notebooku vlevo a na externím vylezl kurzor vpravo?Děkuji mocŠtěpán

Odpovědi na otázku

Pravým tl. na ploše a pak Přizpůsobit nebo Nastavení obrazovky.

Kliknutí pravým tlačítkem na plochu - Nastavení zobrazení - Kliknete identifikovat, tím zjistíte který je který - můžete si na tom obrázku monitorů s čísly přesunout který má být kde

Výborně. Děkuji!