» Poradna » Ostatní

Poradi mi nekdo?(Teac 540e)

Je nekdo, komu zvlada tato vypalovacka  Safe Disk 2.7.Vypalit to jde,nainstalovat taky ale neni to proste jako origos.Ptam se jestli s timto STROJEM nekdo vypalil Combat Flight Sim.....3.  Bez cracku tuto hru nespustim.Asi jsem fakt BLB  a mel jsem vzit tu 52ku.  Zatim dik!

Odpovědi na otázku

vem program Clone CD verze 4.0.0.2   nejprve oklonovat a vypalit a je to ....   vse pujde

Taky zalezi cims to vypaloval a s jakym nastavenim...

Použij budˇ trojici clony xxl - profiller - clone nebo Alkohol 120%. U toho alkoholu to bude jednoduší když víš jaká ochrana je použita - stačí si ji nastavit  a spustit. Teaca 540 mám, safe disk jsem na něm určitě dělal, ale nejsem si jistej jestli to byla verze 2,7.

540 je perfektní palírna na rozdíl od poruchových dalších modelů s 2 Mb cache.Udělal jsi dobře.