» Poradna » Ostatní

Poradce jakou vypalovačku.

Chci koupit vypalovačku, ale zase nechci extra drahhou a  extra levnou prostě nějakou  poměr: cena/výkon něco středního na co se dá spolednout!Dík.

Odpovědi na otázku

HP-movie writer dc5000  stoji jen 7800 Kc a je na ni spoleh

Plextory...

Navrhuji LG SuperMulti GSA-4160B. Nedávno jsem si ji koupil a je super.

Jo, taky se přidávám k této volbě.

LG SuperMulti GSA-4160B

Mám starší LG GSA-4120B a sem s ní naprosto spokojenej takže kdybych měl kupovat vypalovačku dneska šel bych určitě do novější LG GSA-4160B

díky

Plextor je sice drahsi ale nema konkurenciu (analyza media, first session only - ocenis pri vytvarani zaloznej kopie "chraneneho" CD atd, atd...)...

Před několika dny vyšel test na novou DVD vypalovačku Microstar DR 16B, podle testu je to jednoznačně nejlepší současná vypalovačka na trhu. Neumí jen chráněná CD (kopírování her). Prozatím vypalovačky od Microstaru toho moc nepředvedly, tak uvidíme jak se tento typ osvědčí v praxi.

Prvni je Plextor za nim je HP atd..... (ta nejdrazsi trida!!!)

Rozhodně LG GSA-4163B (do 2500 bez DPH) je to revize 4160 a umí pálit všechno včetně DVD RAM a dvouvrstých DVD, Plextor býval na poli vypalování nejlepší, ale jak poslední testy ukazují, je na tom s kvalitou vypálených medií hůře a hlavně je výrazně držšší.

"""Prvni je Plextor za nim je HP atd..... (ta nejdrazsi trida!!!)"""by mě zajímalo, kde jsi přišel na to HP, když oni nemají žádné vlastní mechaniky, ale jen nálepkují, většinou od Liteonukup si Pioneera 108D, stojí asi 2600,-Kč a litovat nebudeš

No jasně Pioneera 108D, v poslednim  testu DVD vypalovacek v  Chipu dostal posledni misto  :-7

No casopis Chip bych zrovna jako verohodny zdroj informaci nepovazoval... vlastni zkusenost. Berte to spis jako Blesk (=s veeeeeeeeeelkou nadsazkou)

ať žije CHIP !!!!!a já debil si koupil ten největší shit (PIONEER 108D), abych ho prodal a koupil BTC

Umí ta LG GSA-4160B měnit Book Type u DVD-R a DVD+R na DVD-ROM? Myslím na jednovrstvá DVD. A poud ano, jsou s tím nějaké problémy? Můj starý DVD Player pálená DVD nebere. Mám ale ověřeno že pálená DVD-ROM čte suprově.

myslím , že u 4160 s tím byly nějaké problémy, ale proč kupovat starší model, když je 4163 a u té to jde

jen dodám, že booktype lze měnit jen u plusových médií

Já se na to ptám, protože potřebuji DVD vypalovačku která zaručeně umí nastavit Book Type na jednovrstvá DVD+R. Na serveru cdr - konkrétně tady: http://www.cdr.cz/a/11797/5píšou že asi to jde jen na dvouvrstvá. A nebo jsem to špatně pochopil. Třeba je to míněno jako že DVD+R a také DL.Konkrátně to ne takto formulované:" O totožný Book Type se netřeba obávat. LG GSA-4160B nastaví Book Type DVD-ROM automaticky po vložení DVD+R DL. S DVD+R a DVD+RW se takto nechová. U jiného než u DVD+R DL se Book Type změnit nedá."

Co je Book type ? (jsem lama)

pujdu si pro NEC NR-3520 - az bude u nas na trhu

Jednoznacne LG 4163  je to delo, naj vypalovacka