» Poradna » Ostatní

Pořád mi chdí e-maily ze Seznam týmu a nevím jak se toho zbavit

S tímto texte, ale za boha nemohu najít to co po mně chtějí: Vážení uživatelé služby Seznam Email, v uplynulých dnech došlo k několika výrazným změnám v práci se  službou Seznam Email, které se týkají převážně www rozhraní služby.- zvětšili jsme maximální velikost přílohy na 13 MB- provedli jsme několik změn pro urychlení práce ve webovém rozhraníPřihlaste se proto, prosím, co nejdříve do webového rozhraní služby  Seznam Email (http://email.seznam.cz) svým uživatelským jménem a  heslem a kliknutím na tlačítko "Souhlasím s podmínkami" vyjádřete, prosím, souhlas s novými podmínkami služby Seznam Email.Vyjádření souhlasu je nezbytné pro další používání služby Seznam EmailVáš Seznam Team

Odpovědi na otázku

Tak nic? Když jsem on-line (pošt. klient OE), tak mi tento mail přijde každých 10 minut. Do schránky jsem se přihlásil snad už 10x a nic co bych měl zaškrtnout jsem nenašel.

no neviem, pred par rokmi mi tak ista CZ firma posielala stale dokola tu istu akciu XXteho tyzdna az pomohlo odhlasenie sa mailbomberom, odvtedy som o nich nepocul.tych 30k sprav mazu snad este dodnes ;)

Nevim jak vy, ale jako první byste měl zkusit napsat správcům na Seznam.cz (http://help.seznam.cz)např(http://help.seznam.cz/page.php) cit:Pokud používáte Outlook Express, doporučujeme odstranit soubor "Pop3uidl.dbx". Nejsnadněji jej naleznete pomocí hledání (menu "Start" - "Hledat"). Soubor se při příštím spuštění poštovního programu znovu vytvoří a stáhnou se všechny zprávy uložené na Seznamu

Najdi si na seznamu e-mail na administrátora a nějak slušně je pošli do prdele. Měl sem podobnej problém a pomohlo to.

jeeep. jupiiiiikonecne smyluplna odpoved