Popup pri otvarani kazdeho suboru akoby bol z netu sosnuty

popup pri otvarani kazdeho suboru akoby bol z netu stahnuty... pri pokuse otvorit kazdy mp3 v total commander mi to hadze u kazdeho suboru toto hlasenie a ta fajvka na to nema ziaden vlyv... ono si ta svina zapamata konkretny subor mp3 a potom uz varovanie nevybehne... ale na dalsom kazdom mp3 subore toto varovanie zas vyskoci :( co s tym pls?

i38.tinypic.com ...

Odpovědi na otázku

aha tak kecal som... zistil som,ze to robi u niekolko mp3 suborov, toto hlasenie teda ze vybehne, musim odfajknut a uz sa viac nezobrazi... takze vlyv ta fajvka ma... ale v zopar adresaroch mi toto hlasenie zas vyskoci u vsetkych mp3 suborov... u starsich suborov v PC toto varovne okno nezobrazuje