» Poradna » Ostatní

Poplatek za vyzvednutí z e - shopu (Alza a další)

Je známo, že Alza, CZC a další mají poplatek za vyzvednutí zboží na pobočce.Nevíte náhodou jak je to v případě vyzvednutí více položek naráz?Platí se ten poplatek za každou položku nebo se platí jenom jednou?

Odpovědi na otázku

Jednou.

Když to budeš mít v jedné objednávce, tak jen jeden poplatek.

Asi mají novinku. Dnes mi chtěli objednávku rozrdrobit na 3, že prej to tak pro mě bude lepší. Dopravu si naúćtovali za každou ze tří zásilek, a u jedné ani nešel dat osobní odběr a jedné rovnou domu za 99. No tak mají smůlu. Koupím si to jinde. Když nejsou schopni buď vzít náklady na sebe, nebo mi dát alespoň možnost počkat až to budou mít všechno. Tak ať si to nabijou do špic...

Jedna objednavka = jeden zlodejsky priplatek. Na poctu polozek to nezavisi.

CZC nemá poplatek za vyzvednutí na pobočce.

To je fajn, ovšem má to zásadní nevýhodu v tom, že CZC má asi tak 100x méně výdejen U Alzy se holt platí za pohodlí, že mají vyzvednutí na každém rohu.

Jsou akorát vychcaní - ano, osobní odběr na pobočce uvádějí sice zdarma, ale za platbu tamtéž si účtují 19 Kč....

Ne, zato má poplatek za platbu na pobočce...

Jezdím si vyzvedávat alzu na centrálu do holešovic a tam jsem žádný poplatek zatím neplatil. Ale naposledy jsem tam byl někdy loni o prázdninách, takže cca rok a půl zpět.

Za vyzvednutí jsem taky nikdy nic neplatil, Na všech jejich fakturách mám:Platba při převzetí 19.00 Platba při převzetí ZDARMA -19.00

Pokud si objednáváš hodně zboží na alze vyplatí se koupit si prémium, potom máš výdeje na všech pobočkách zdarma

Neboli "Nechci slevu zadarmo"

CZC si účtuje již delší dobu poplatek 19,-Kč za jednu objednávku. Je jedno kolik je v objednávce položek zboží. Při platbě online objednávky se poplatek 19,-Kč neplatí.

Tak si to nech poslat na adresu a poplatku za vyzvednutí na pobočce se vyhneš.

A zaplatí poštovné

Poplatek je jeden. Ale pokud si například u Alzy objednáš zboží, které je skladem na "tvojí" pobočce, tak poplatek neplatíš.

Vřele doporučuji si na Alze výrobek najít (posední dobou nemají špatný vyhledávač) a pak ho KOUPIT JINDE o dost levněji. Jsou to vyžírky...Naposledy jsem chtěl u nich koupit pračku a sušičku za celkově 30 000. Čekal jsem automaticky dopravu zdarma , ale chtěli 300kc, (+poplatek za platbu na místě),tak že si to vyzvednu na pobočce - 160kc....Tak to jsem se doslova nasral z principu. Musel jsem sice chvíli hledat (z důvodu cashbacku a ten nebyl všude), ale našel jsem to dokonce ještě levněji a samozřejmě, s dopravou zdarma...

Nejsou vyžírky, je to normální obchod. Pokud je schopen prodat dráž, tak by byli blbí, kdyby to neprodali a zjevně se jim dost daří Ano, nejlevnější na trhu nejsou, mají stejné ceny, jako všechny velké shopy. Samozřejmě některé věci jde najít jinde v nějakých pofiderních shopech, kde budeš mít potíže s reklamacemi

Dost často je Alza levnější a od dob, kdy "dvojky kozy" jsou pod Mall, tak v obou rozdíly nevidím.Osobně se divím, že tohle trollovské "flambovací" vlákno ještě neuzamkli.

Asi tak.