» Poradna » Programy

Popisek oblíbených položek v IE

Ahoj, lze změnit popisek oblíbených položek v IE, který vyskočí při podržení myši na té položce? Je tam název okna, např. u této stránky je to: Živě.cz - Poradna (enter) http://www.zive.cz/poradna Díky za rady!

Odpovědi na otázku

Nikdo nevíte?

Pravým tlačítkem klikni na oblíbenou položku, zvol Vlastnosti a v nich si uprav popisek..

Ale když dám Vlastnosti a Upřesnit, tak znamená upřesnit atributy (Archivace a indexování, Komprimace a šifrování), ale ne popisek, ten je hned na úvodní straně, ale to je název oblíbené položky, nikoliv popisku.

Prosím...

Tak fakt nikdo nevíte?

pozerel som sa na to a IE to handluje dost zvlastne. pri niektorych polozkach dava ako hint iba url, pri niektorych url+nazov. ked som si pozrel url priamo vo Favorites v notepade, tak tam nie je ziadna polozka, ktora by to obsahovala. ani vo vyexportovanych bookmarkoch tam nic take nie je. mozno to drzi v nejakom index.dat, ale s istotou to neviem. skus si pohladat na webe nejaky bookmark manager, ale najskor to nepojde.